Bendraukime, kad bendradarbiautume.

Aktualijos  

2019-12-09 

DĖMESIO!

Į kursus „Specialioji pedagogika ir psichologija" registracija baigta. Nauja grupė bus renkama 2020 m. pavasarį. 

2019-12-09

2019 m. gruodžio 18 d., 11.00 val. Kaštonų pagrindinėje mokykloje vyks edukacinis renginys, skirtas žmogaus teisių dienos paminėjimui. Dalyvaus atstovai iš JAV ambasados. 

2019-11-19

Biržų švietimo pagalbos tarnyboje atidaryta Erminos Čepienės autorinių darbų paroda „Gyvenimas - kelionė“. Daugiau apie parodą ir autorę skaitykite čia...

2019-11-11

Psichologė ir socialinė pedagogė veda klasės valandėles

Lapkričio mėnesį Biržų švietimo pagalbos tarnybos socialinė pedagogė Asta Vaicekavičienė ir psichologė Monika Bardzilauskaitė veda klasės valandėles „Saugios, rūpestingos ir geranoriškos klasės aplinkos kūrimas“ Biržų „Saulės“ gimnazijos pirmų ir trečių klasių mokiniams. Užsiėmimų metu aptariami tarpasmeninių santykių klasėje kūrimo aspektai, ugdomi gebėjimai suprasti kito asmens savijautą, teikti emocinę paramą, įvertinti kiekvieno mokinio indėlį kuriant palankų mikroklimatą klasėje ir mokyklos bendruomenėje.

2019-10-30

2019-10-29 Biržų ŠPT vyko seminaras „Į STEAM kompetencijas orientuotas ugdymo procesas ikimokyklinio ugdymo įstaigose ir pradinėse klasėse". Šios programos dalyviai atlikdami eksperimentus, susietus su ikimokyklinio ir pradinio ugdymo programų turiniu,mokėsi kelias temas sujungti į vieną visumą, padėti atlikti patrauklias vaikų amžiui praktines užduotis ir perprasti, kad mokinių STEAM kompetencijų ugdymas – tai tarpdalykinis, integruotas mokymasis, grindžiamas į vaiką orientuota pedagogine sistema.

sppc-logo.jpg
rzulogo.png

© 2017 Biržų švietimo pagalbos tarnyba

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now