TAU  turizmo fakultetas kviečia  atvykti adresu J. Janonio g. Nr.3  sumokėti už išvyką maršrutu Biržai - Akmenė -Klaipėda - Biržai. Išvykstame birželio 29 d. 7 val. nuo TIC J. Janonio  g. Nr. 2 . Prieš atvykstant  pageidautina  paskambinti.

Liepos  28 d. organizuojame kelionę į barono Miunhauzeno  dvarą „DUNTE" su poilsiu prie jūros. Dvaro, muziejaus lankymo ir kelionės kaina 14eur.

Išvykimo laikas 28 d. 8.00 val nuo TIC  J. Janonio g. 

Tel. + 370 670 77890  (Nijolė)

TAU turizmo fakultetas  2019 m. balandžio 18 d. kviečia į susitikimą su meno kūrėju Algirdu Butkevičiumi. Renkamės 14 val.prie ,,Biržiečių žodis " redakcijos.

 

Birželio 29 - 30 d.d. kelionė link Klaipėdos. Aplankysime:

- unikalius N. Akmenės karjerus, kurie primena raudonas Marso dykvietes, didžiulį kanjoną;

- atsinaujinusį Vaclovo Intos  muziejų Mosėdyje;

- Klaipėdos senamiestį;

- Jūrų muziejų, delfinariumą, saulės įlanką.

 Kelionės kaina 56 eurai (į kainą įskaičiuota: autobuso nuoma, lankomi objektai, kelto bilietai, nakvynė)

 

Liepos mėn. 27 d. keliausime į barono Miunchauzeno dvarą.

Registracija ir  informacija  tel.+370 670 77890 ( Nijolė)

Biržų švietimo pagalbos tarnyba ir Trečiojo amžiaus universitetas šiemet, kaip ir kasmet, aktyviai įsijungė į Lietuvos suaugusiųjų švietimo asociacijos organizuojamą MOKYMOSI šventę - devynioliktąją suaugusiųjų mokymosi savaitę „Lietuva mokosi: iš praeities į ateitį“, kuri skirta  atkurtos Lietuvos šimtmečiui. Daugiau skaityti čia..

KVIEČIAME Į MOKYMUS!!! 

----------------------------------

Asmenis nuo 55 iki pensijinio amžiaus dalyvauti projekto "Socialinės įtraukties didinimas Biržų rajono vyresnių nei 54 m. darbingo amžiaus asmenų tarpe" renginiuose. Individualiose psichologo ir socialinio darbuotojo konsultacijose, motyvaciniuose renginiuose (supervizijose), 8 val. seminaruose: "Emocinio intelekto ugdymas", "Konfliktų sprendimas ir įtampos valdymas", "Efektyvus viešas kalbėjimas". Visi renginiai dalyviams nemokami. Užsiregistravusius išsamiau apie renginius informuosime asmeniškai. Registracija čia..

2018 m. spalio 11 d. įvyko Biržų trečiojo amžiaus universiteto  dekanų pasitarimas.  Numatytos veiklos gairės 2019 m.,  aptarta 2018 m. suaugusiųjų mokymosi savaitė „Lietuva mokosi: iš praeities į ateitį".

Apie Biržų Trečiojo amžiaus universiteto veiklą televizijoje:

Biržų žinios 2018-02-12

Biržų žinios 2018-02-19 (nuo 4 minutės)

© 2017 Biržų švietimo pagalbos tarnyba

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now